Журнал «Медичні перспективи» практикує політику відкритого доступу до опублікованого матеріалу, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та обміну знаннями задля глобального суспільного прогресу.

Наш журнал як передплатне видання для збільшення популярності, безоплатно розміщує електронні копії друкованих видань на власному сайті.

Користувачі мають можливість вільно та безкоштовно читати, завантажувати, копіювати та розповсюджувати контент з навчальною та науковою метою з обов`язковим зазначенням авторства.

ДДМУ підтримує Initiative for Open Citations (I4OC), і редакція журналу за допомогою сервису Cited-by від Crossref відкрила свої посилання та інші метадані, які передаються у Crossref.

Самоархівування авторами своїх статей в мережі Інтернет можливе тільки після виходу друкованої версії журналу «Медичні перспективи» (див. SHERPA/RoMEO).

Архівування: У разі тимчасової недоступності сайту або припинення публікації журналу - електронні копії номерів журналу доступні на сайтах: Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, ТОВ "Видавнича служба УРАН", Index Copernicus, Web of Science, EBSCOProQuest  та ін.

Контент сайту журналу «Медичні перспективи»  розповсюджується на умовах ліцензії  Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0).

 

Ця ліцензія дозволяє іншим розповсюджувати, редагувати, вносити зміни, і брати за основу для своїх творів ваш твір, навіть для використання з комерційною метою, за умови зазначення авторства та посилання на журнал «Медичні перспективи» (http://creativecommons.org/licenses/).